• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську(КОРИГУВАННЯ))

Завершена

8 756 486.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 782.43 UAH
Номер: a19de0bf1f2e4d3aa3ef88a29aafd232
Внутрішній номер закупівлі: 12339176
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-05-015976-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Бобак Валентин Сергійович 380982582330 jurist@nv-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 8 756 486.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 43 782.43 UAH
Період уточнення: 05.11.2021 18:23 - 12.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.11.2021 18:23 - 22.11.2021 00:00
Аукціон: 22.11.2021 15:52 - 22.11.2021 16:15
Період кваліфікації: 22.11.2021 16:15 - 23.11.2021 10:16
Період завантаження договору: 23.11.2021 10:16 - 13.12.2021 10:16
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську(КОРИГУВАННЯ))
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання 03.12.2021 - 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "СПОРТЕЛІТБУД"

Оскарження: 23.11.2021 10:16 - 04.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 7 295 891.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 295 891.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2021 10:16
Відповіді на вимоги 10
Документи 44
Скарги 0
ПП "МП Сантехмонтаж"
Початкова пропозиція 8 021 916.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 021 916.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0

Контракти

Номер: a4f5a57e63194c1e82f33aadf7a3ddbe
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-05-015976-b-a1
Постачальник: ПП "СПОРТЕЛІТБУД"
Номер договору: 21-19ВТ
Сума договору: 7 295 891.08 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 079 909.23 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську(КОРИГУВАННЯ)): 7 295 891.08000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.12.2021 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 06.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 21-19ВТ від 06.12.2021 р. ПП Спортелітбуд.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 01 від 10.12.2021 р. до Договору 21-19ВТ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 02 до Договору 21-19ВТ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 03 до Договору 21-19ВТ+Кал.план-графік.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Проєкт Гімназія_коригування_2021.pdf
pdf
Кошторисна документація.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 04 до Договору 21-19ВТ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 05 до Договору 21-19ВТ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 06 до Договору 21-19ВТ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 07 до Договору 21-19ВТ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 09 до Договору 21-19ВТ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 10 до Договору 21-19ВТ.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Протокол №161щодо НЕМОЖЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ ДОДАТКОВОЇ УГОДИ.pd...
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 12 до Договору 21-19ВТ.pdf
p7s
sign.p7s