-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську(КОРИГУВАННЯ)
Оголошено тендер
8 756 486.00
UAH
Номер:
f983d8c18d7042ab93339141047f73ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-05-013116-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
8 756 486.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську(КОРИГУВАННЯ)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3140 Реконструкція та реставрація
Дата опублікування:
05.11.2021 18:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума8 756 486.00 UAH