-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську(КОРИГУВАННЯ))
Тендер Prozorro UA-2021-11-05-015976-b
Завершена
8 756 486.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 782.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 782.43 UAH
Номер:
f4fd7dce38a24fe48d0be9b7f54c1ae7
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-04-01-000031
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
01.04.2022 00:00
Період моніторингу:
01.04.2022 18:19 - 23.04.2022 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Н А К А З
01.04.2022 № 127
Дніпро
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 1 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 зі змінами, внесеними наказом Держаудитслужби від 27.08.2020 № 242, пунктів 2, 10 Положення про Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29 серпня 2016 року № 3 зі змінами, внесеними наказом Східного офісу Держаудитслужби від 17 грудня 2018 року № 161,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник управління Лариса ЦАНДЕКОВА
Додаток
до наказу Східного офісу Держаудитслужби
від 01.04.2022 № 127
Витяг з переліку
процедур закупівель
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
UA-2021-11-05-015976-b 05.11.2021 виявлені органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій системі закупівель
Начальник управління Лариса ЦАНДЕКОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізи питання оприлюднення інформації про закупівлю установлено порушено вимоги пункту 10 частини першої статті 10 Закону.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору та їх оприлюднення, виконання вимог Постанови № 710 – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема, шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель проектно-кошторисної документації, що є додатком до Договору та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття зазначених заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 22 квітня 2022 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору та їх оприлюднення, виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) (далі – Постанова № 710).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області (далі – Замовник) на 2021 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника зі змінами, затверджену рішенням уповноваженої особи на підставі протоколу від 08.11.2021 № 100, тендерну пропозицію учасника приватного підприємства «СПОРТЕЛІТБУД» (далі – ПП «СПОРТЕЛІТБУД»), протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 23.11.2021 № 106, повідомлення про намір укласти договір, яке оприлюднене 23.11.2021, договір будівельного підряду від 06.12.2021 № 21-19ВТ, укладений між Замовником та ПП «СПОРТЕЛІТБУД» (далі – Договір), додаткові угоди від 10.12.2021 № 01, від 24.12.2021 № 2, від 25.02.2022 № 03 до Договору, повідомлення про внесення змін до договору, пояснення Замовника, надані в електронній системі закупівель.
За результатами аналізу питання оприлюднення договору про закупівлю установлено, що Замовник оприлюднив в електронній системі закупівель Договір без проектно-кошторисної документації, яка згідно п. 1.2 розділу І «Предмет Договору» та п. 12.2 розділу ХХІ «Додатки до договору» Договору є додатком та невід’ємною частиною цього Договору, чим порушено вимоги пункту 10 частини першої статті 10 Закону.
Період усунення порушень:
22.04.2022 13:53 - 12.05.2022 00:00
Дата публікації висновку:
22.04.2022 13:53
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Відповідно до Висновку про результати моніторингу процедури закупівлі «Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську (КОРИГУВАННЯ))» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2021-11-05-015976-b) від 22.04.2022 р. Замовником 25.04.2022 р. оприлюднено через електронну систему закупівель проєктно-кошторисну документацію, що є додатком до Договору будівельного підряду від 06.12.2021 № 21-19ВТ та протокольне рішення уповноваженої особи № 37 від 25.04.2022 р. про вжиття відповідних заходів.
Дата публікації звіту:
25.04.2022 11:05
Запити/Пояснення
Номер:
098a6abddc604e66966a9541455a835c
Назва:
про надання пояснення
Дата опублікування:
14.04.2022 12:57
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
20.04.2022 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі «Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на
вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську (КОРИГУВАННЯ))» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2021-11-05-015976-b) та відповідно пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів), яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення (витрат), технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Також надати посилання на сторінку власного веб-сайту або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
6df59da3e8b24c768cb1aab076a1d398
Назва:
Пояснення на Запит у межах проведення моніторингу закупівлі «Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську (КОРИГУВАННЯ))»
Дата опублікування:
18.04.2022 17:55
Опис:
Відповідно до «Запиту про надання пояснення в межах проведення моніторингу закупівлі «Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську (КОРИГУВАННЯ))»» (ідентифікатор закупівлі в електронній системі закупівель Prozorro № UA-2021-11-05-015976-b), управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області повідомляє наступне.
Обґрунтування розміру бюджетного призначення (витрат), технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську (КОРИГУВАННЯ))» та визначення його очікуваної вартості здійснювалось на підставі Експертного звіту (позитивного) філії ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» у Волинській області від 15 грудня 2021 р. № 742/03-0582/01-21 щодо розгляду кошторисної частини проєктної документації за робочим проєктом «Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську».
Належним чином завірена копія звіту додається на 1 аркуші.
Посилання на сторінку власного веб-сайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську (КОРИГУВАННЯ))»: http://novovolynsk-mmk.edukit.volyn.ua/upravlinnya_osviti_vikonavchogo_komitetu_novovolinsjkoi_misjkoi_radi/publichni_zakupivli/.
Найменування файлу: «Обґрунтування № 99 від 05.11.2021 р.».