-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську(КОРИГУВАННЯ))
7 295 891.08
UAH з ПДВ
Номер:
a4f5a57e63194c1e82f33aadf7a3ddbe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-05-015976-b-a1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Контактна особа:
Бобак Валентин Сергійович 380982582330 jurist@nv-osvita.gov.ua
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПП "СПОРТЕЛІТБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36834201
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, Кравчука 46 кв.7
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську(КОРИГУВАННЯ)): 7 295 891.08000 UAH з ПДВ
Номер договору:
21-19ВТ
Дата підписання:
06.12.2021 00:00
Період дії договору:
06.12.2021 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
7 295 891.08 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 215 981.85 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську(КОРИГУВАННЯ))
Кількість
1 роботи
Період постачання
03.12.2021 - 20.12.2023
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зміна №1 01
- Зміна №2 02
- Зміна №3 03
- Зміна №4 03
- Зміна №5 04
- Зміна №6 05
- Зміна №7 06
- Зміна №8 07
- Зміна №9 09
- Зміна №10 10
- Зміна №11 11
- Зміна №12 12
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
e386a851994a446db1a0e305a8955b45
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (Зміна етапів оплати)
Номер додаткової угоди:
01
Дата внесення змін до договору:
10.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
aedd6c552e844155938e88a77c14e4e6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (Зміна етапів оплати)
Номер додаткової угоди:
02
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b75f8454b1984d03be6ea74d854777ea
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (Зміна етапів оплати, продовження строку дії договору на 2023 рік)
Номер додаткової угоди:
03
Дата внесення змін до договору:
25.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
ac1c93b964214be9b4cd2c9e4bb3ed2f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до Висновку про результати моніторингу процедури закупівлі «Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську (КОРИГУВАННЯ))» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2021-11-05-015976-b) від 22.04.2022 р. оприлюднення проєктно-кошторисної документації до Договору будівельного підряду від 06.12.2021 № 21-19ВТ
Номер додаткової угоди:
03
Дата внесення змін до договору:
25.04.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
f81000d1da92420eb86fd4e8fcf88548
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни етапи оплати за Договором
Номер додаткової угоди:
04
Дата внесення змін до договору:
22.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
0ca87b4cf65e4eb48ab698c072a236fe
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (Зміна етапів оплати)
Номер додаткової угоди:
05
Дата внесення змін до договору:
09.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a736af3c49024f0399338fc766ba90c1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
06
Дата внесення змін до договору:
24.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
Номер:
e1017ce0e97143a9957c733ea4342cac
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
07
Дата внесення змін до договору:
02.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
90be44510d5d486ab6318165e11157ad
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
09
Дата внесення змін до договору:
15.02.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5090818d420a483991a4be63022e9a32
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
31.12.2024 09:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
87cfe45eadc049088305f3af7a9bb9ba
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
21.04.2025 08:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c752d678283b4821bb0cc45042778b9c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1.1. Відповідно до, пункту 3.9 Розділу 3, пункту 21.1. Розділу XХI. Договору №21-19ВТ від 06.12.2021 р., Сторони за взаємною згодою ухвалили змінити 6-й та, додати 7-й етап:
1.1.1. Пункт 4.1. Розділу 4 «ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ» Договору № 21-19ВТ від 06.12.2021 р. викласти в новій редакції наступного змісту:
4.1. Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником після підписання Сторонами Акта приймання-передачі виконаних робіт (ф. № КБ-2в) та/або Рахунка на оплату робіт протягом 7 робочих днів з дати, вказаної в рахунку.
4.1.1. Розмір 1-го етапу оплати – 0,00 грн. (Нуль гривень 00 копійок) з ПДВ згідно фінансування на 2021 рік.
4.1.2. Розмір 2-го етапу оплати – 2 186 080,09 грн. (Два мільйони сто вісімдесят шість тисяч вісімдесят гривень дев’ять копійок) у т. ч. ПДВ 20%: 364 346,68 грн. згідно фінансування на 2022 рік.
4.1.3. Розмір 3-го етапу оплати – 4 160 754,81 грн. (Чотири мільйони сто шістдесят тисяч сімсот п’ятдесят чотири гривні вісімдесят одна копійка) у т. ч. ПДВ 20%: 693 459,14 грн. згідно фінансування на 2023 рік.
4.1.4. Розмір 4-го етапу оплати – 0,00 грн. (Нуль гривень 00 копійок) з ПДВ згідно фінансування на 2024 рік.
4.1.5. Розмір 5-го етапу оплати – 821 976,03 грн. (Вісімсот двадцять одна тисяча дев’ятсот сімдесят шість гривень три копійки) у т. ч. ПДВ 20%: 136 996,00 грн. згідно фінансування на 2025 рік.
4.1.6. Розмір 6-го етапу оплати – 0,00 грн. (Нуль гривень 00 копійок) з ПДВ згідно фінансування на 2026 рік.
4.1.7. Розмір 7-го етапу оплати – 127 080,15 грн. (Сто двадцять сім тисяч вісімдесят гривень двадцять пʼять копійок) у т. ч. ПДВ 20%: 21 180,03 грн. згідно фінансування на 2027 рік.
4.1.8. Розміри етапів оплати можуть бути змінені відповідно до фінансування та надходження коштів з державного бюджету.
Номер додаткової угоди:
12
Дата внесення змін до договору:
30.12.2025 11:00
Статус:
Опубліковано