• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комплект мультимедійного обладнання (цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом, інтерактивна дошка, телевізор) для "Нової української школи"

Завершена

75 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
Номер: 4dcd284e459f419fb7b35502dccc28b5
Внутрішній номер закупівлі: 12329002
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-05-008577-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вікторія Шпортило +380485596100 voms43187500@ukr.net https://vizirska-osvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 75 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 375.00 UAH
Період уточнення: 05.11.2021 13:07 - 11.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.11.2021 13:07 - 21.11.2021 00:00
Аукціон: 22.11.2021 13:11 - 22.11.2021 13:34
Період кваліфікації: 22.11.2021 13:34 - 26.11.2021 18:29
Період завантаження договору: 26.11.2021 18:29 - 16.12.2021 18:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект мультимедійного обладнання (цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом, інтерактивна дошка, телевізор) для "Нової української школи"
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 67541, Україна, Одеська область, Одеський район, с. Першотравневе, вул. Учительська, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІННОВАЦІЙНЕ МАЙБУТНЄ"

Оскарження: 26.11.2021 18:29 - 07.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 74 000.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
74 000.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2021 18:29
Відповіді на вимоги 11
Документи 46
Скарги 0
ФОП "ПОПОВ СЕРГІЙ ЕДУАРДОВИЧ"
Початкова пропозиція 75 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
75 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 38
Скарги 0

Контракти

Номер: 7e33fe0305014d1f8be22e0a965b39a1
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-05-008577-b-a1
Постачальник: ТОВ "ІННОВАЦІЙНЕ МАЙБУТНЄ"
Номер договору: 219
Сума договору: 74 000.02 UAH з ПДВ
Сума договору: 61 666.69 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 08.12.2021 10:14
Статус:
Виконаний
pdf
ДОГОВІР 219 МУЛЬТИМ 08.12.2021.pdf
PDF
ду 1 дог 219.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s