-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання (цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом, інтерактивна дошка, телевізор) для "Нової української школи"
Тендер Prozorro UA-2021-11-05-008577-b
Завершена
75 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2021 13:07 - 11.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим