-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання (цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом, інтерактивна дошка, телевізор) для "Нової української школи"
Оголошено тендер
75 000.00
UAH
Номер:
07211b0e14ff4c30ba7b676b5586fc31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-05-006687-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект мультимедійного обладнання (цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом, інтерактивна дошка, телевізор) для "Нової української школи"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.11.2021 12:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗалишки освітньої субвенції
Сума75 000.00 UAH