-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання (цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом, інтерактивна дошка, телевізор) для "Нової української школи"
74 000.02
UAH з ПДВ
Номер:
7e33fe0305014d1f8be22e0a965b39a1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-05-008577-b-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Контактна особа:
Вікторія Шпортило +380485596100 voms43187500@ukr.net https://vizirska-osvita.gov.ua/
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ІННОВАЦІЙНЕ МАЙБУТНЄ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42689160
-
Контактна особа:
Максим Кушнир +38631575020 apagoph@gmail.com
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 23, корпус 5
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
219
Дата підписання:
08.12.2021 10:14
Період дії договору:
08.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
74 000.02 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 333.33 UAH)
Оплачено:
74 000.02 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект мультимедійного обладнання (цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом, інтерактивна дошка, телевізор) для "Нової української школи"
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67541, Україна, Одеська область, Одеський район, с. Першотравневе, вул. Учительська, 3
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
63336b876359484d9c97895e57e99838
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Детально в Додатковій угоді.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.12.2021 13:15
Статус:
Опубліковано