-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-005013-b
Завершена
345 213.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 452.13 UAH
мін. крок: 1% або 3 452.13 UAH
Номер:
92306100a93d408f996497cf712447ec
Внутрішній номер закупівлі:
12312725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-005013-b
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
345 213.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 452.13 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 356.39 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 16:06 - 15.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2021 16:06 - 25.11.2021 09:00
Аукціон:
26.11.2021 14:51 - 26.11.2021 15:32
Період кваліфікації:
26.11.2021 15:32 - 03.12.2021 17:08
Період завантаження договору:
03.12.2021 17:08 - 23.12.2021 17:08
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги здійснюється щомісяця шляхом перерахування Замовником на розрахунковий рахунок Виконавця суми, визначеної актом виконаних робіт, після його підписання та отримання рахунку на оплату.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ТЕХНО-КЛІН"
Оскарження: 01.12.2021 16:09 - 12.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42639759
-
Контактна особа:
Марина Ліхневська +380673834740 shalena-bdgilka@i.ua
-
Адреса:
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, село Олешин, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 55
Оскарження: 01.12.2021 16:09 - 12.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
234 771.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 318.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.12.2021 16:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "ДЕНІКОМ"
Оскарження: 03.12.2021 17:08 - 14.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40091554
-
Контактна особа:
Едуард Акімов +380668124607 tovdenikom@ukr.net
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 32, офіс 212
Оскарження: 03.12.2021 17:08 - 14.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
294 567.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 765.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2021 17:08
Відповіді на вимоги
11
Документи
53
Скарги
0
ФОП Карпенко Андрій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082217193
-
Контактна особа:
Карпенко Андрій Анатолійович +380967430156 karpenko.kleaning@gmail.com
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Дудикіна буд.11
Початкова пропозиція
305 235.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 545.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "КЛІНІНГ ПРО СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37655920
-
Контактна особа:
Igor Anikiev +380673291223 i.anikiev@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Початкова пропозиція
300 351.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0
КП "Обрій-ДКП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083573
-
Контактна особа:
Костянтин Терентьєв +380512719634 kp-obryi-dkp@ukr.net
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул., Ватутіна, 92
Початкова пропозиція
345 213.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
e658cc94798549909ab6566fc9b716a9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-005013-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ДЕНІКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40091554
-
Контактна особа:
Едуард Акімов +380668124607 tovdenikom@ukr.net
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 32, офіс 212
Номер договору:
102
Сума договору:
234 765.96 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
17.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний