-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
234 765.96
UAH без ПДВ
Номер:
e658cc94798549909ab6566fc9b716a9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-005013-b-a1
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Контактна особа:
Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ДЕНІКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40091554
-
Контактна особа:
Едуард Акімов +380668124607 tovdenikom@ukr.net
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 32, офіс 212
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
102
Дата підписання:
17.12.2021 00:00
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
234 765.96 UAH без ПДВ
Оплачено:
78 255.32 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
На карті