-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
Оголошено тендер
345 213.00
UAH
Номер:
22eb9c9b5d66449a84b9bdf66df5c110
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-04-000293-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
345 213.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.11.2021 09:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума345 213.00 UAH