-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання, ДК 021-2015: 90910000-9 (Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314)
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-005013-b
Завершена
345 213.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 452.13 UAH
мін. крок: 1% або 3 452.13 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 16:06 - 15.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим