-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-003383-b
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марок АМ (13-25), АО(25-70), АКО(25-100).
Завершена
1 372 800.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 864.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 864.00 UAH
Номер:
83489f2ef10b48b8aa9acf2a5fdd4039
Внутрішній номер закупівлі:
12310467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-003383-b
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 372 800.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 864.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 15:25 - 15.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2021 15:25 - 25.11.2021 00:00
Аукціон:
25.11.2021 15:26 - 25.11.2021 15:49
Період кваліфікації:
25.11.2021 15:49 - 25.11.2021 21:09
Період завантаження договору:
25.11.2021 21:09 - 15.12.2021 21:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне марки АМ (13-25)
Кількість
121 тонни
Період постачання
01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки АО(25-70)
Кількість
10 тонни
Період постачання
01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки АКО(25-100).
Кількість
10 тонни
Період постачання
01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"
Оскарження: 25.11.2021 20:51 - 06.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38359763
-
Контактна особа:
Дорошенко Валерій Андрійович +380672797708 ukrpromenergo2013@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Короленка 3, офіс 116
Оскарження: 25.11.2021 20:51 - 06.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 372 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 372 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.11.2021 20:51
Відповіді на вимоги
12
Документи
11
Скарги
0
ПП ЕНЕРГОАВЕРС
Оскарження: 25.11.2021 21:09 - 06.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35505698
-
Контактна особа:
Карпов Олександр Анатолійович +380553039003 energoavers@ukr.net
-
Адреса:
75822, Україна, Херсонська область, Мирне, Херсонська область , смт. Мирне вулиця Перекопська 7а.
Оскарження: 25.11.2021 21:09 - 06.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 372 668.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 372 668.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2021 21:09
Відповіді на вимоги
12
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
fd177fa03cec47a2939135b77cfcbf96
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-003383-b-a1
Постачальник:
ПП ЕНЕРГОАВЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
35505698
-
Контактна особа:
Карпов Олександр Анатолійович +380553039003 energoavers@ukr.net
-
Адреса:
75822, Україна, Херсонська область, Мирне, Херсонська область , смт. Мирне вулиця Перекопська 7а.
Номер договору:
129
Сума договору:
1 372 668.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 143 890.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.12.2021 14:25
Статус:
Виконаний