-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
1 372 668.00
UAH з ПДВ
Номер:
fd177fa03cec47a2939135b77cfcbf96
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-003383-b-a1
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП ЕНЕРГОАВЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
35505698
-
Контактна особа:
Карпов Олександр Анатолійович +380553039003 energoavers@ukr.net
-
Адреса:
75822, Україна, Херсонська область, Мирне, Херсонська область , смт. Мирне вулиця Перекопська 7а.
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
129
Дата підписання:
08.12.2021 14:25
Період дії договору:
08.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 372 668.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 228 778.00 UAH)
Оплачено:
1 372 668.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 228 778.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне марки АМ (13-25)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
121 тонни
Період постачання
01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки АО(25-70)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 тонни
Період постачання
01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки АКО(25-100).
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 тонни
Період постачання
01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8a5bade39e77418384790f61a0422a01
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору про закупівлю (до 28.02.2022р) , достатнього для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 15:22
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e5fdd4be7d54467cb0fac37c3b20051f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 15:32
Статус:
Опубліковано