-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-003383-b
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марок АМ (13-25), АО(25-70), АКО(25-100).
Завершена
1 372 800.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 864.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 864.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 15:25 - 15.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим