-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
Оголошено тендер
1 372 800.00
UAH
Номер:
64081995801644d6b38eb3c60510910f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-04-011124-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 372 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
Примітки:
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марок АМ (13-25), АО(25-70), АКО(25-100).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
04.11.2021 15:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне марки АМ (13-25)
Кількість
136 тонни
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки АО(25-70)
Кількість
10 тонни
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки АКО(25-100).
Кількість
10 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 372 800.00 UAH