-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, Бензин А-95, Дизельне паливо (Gasoline A-92, Gasoline A-95, Diesel fuel)
Тендер Prozorro UA-2021-11-03-012119-a
Інформація про технічні, якісні та інщі характеристики предмета закупівлі: зазначена у вимогах до предмета закупівлі.
Торги відмінено
9 075 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 45 375.00 UAH
Номер:
377c05356027495182e18f6d1ae9d401
Внутрішній номер закупівлі:
12285451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-03-012119-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32179471
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, ПУШКІНА, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усенко Владислав Вікторович +380994576077 kp_ktp@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 075 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
45 375.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2021 15:11 - 26.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2021 15:11 - 06.12.2021 00:00
Період прекваліфікації:
06.12.2021 00:02 - 12.12.2021 00:00
Аукціон:
15.12.2021 12:52 - 15.12.2021 13:27
Період кваліфікації:
15.12.2021 13:27 - 20.12.2021 13:53
Період завантаження договору:
20.12.2021 13:53 - 09.01.2022 13:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписМова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92. Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: код ДК 021:2015 09132000-3 Бензин
Кількість
120000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Бензин А-95 Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: код ДК 021:2015 09132000-3 Бензин
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Дизельне паливо Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: код ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість
150000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
99086b34f77d41bc956c8231ab42e694
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення вказаних порушень а саме:
1) Відсутність в Тендерній документації інформації про детальний опис товарів що закуповуються, їх технічні та якісні характеристики, умовні позначення та термінологію передбачену існуючими міжнародними або національними стандартами.
2) Визначення екологічний клас та вміст біоетанолу бензину марки А-92, А-95, відносно дизельного палива щодо кліматичного періоду та екологічного класу.
3) Тендерна документація не містить можливості участі об’єднань учасників та вимоги до них.
4) При внесенні змін до тендерної документації Замовником не оприлюднена в окремому документі перелік цих змін
5) Замовником було допущено до аукціону пропозицію учасника торгів ТОВ «РІАКАР», яка після проведення аукціону та оцінки була відхилена у зв’язку з невідповідністю її кваліфікаційним критеріям
Враховуючи вищенаведене та неможливістю усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель процедури закупівлі Відкриті торги з публікацією англійською мовою предметом закупівлі: Бензин А-92, Бензин А-95, Дизельне паливо (Gasoline A-92, Gasoline A-95, Diesel fuel) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-03-012119-a, не допущення вказаних порушень в подальшому.
Період оскарження:
31.12.2021 09:48 - 11.01.2022 00:00
Дата опублікування:
31.12.2021 09:48
Дата виконання:
31.12.2021 09:48
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РІАКАР"
Оскарження: 16.12.2021 09:46 - 27.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42392439
-
Контактна особа:
Руслан Еганян +380509300033 office.riacar@gmail.com
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 75-В, квартира 91
Оскарження: 16.12.2021 09:46 - 27.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
8 947 800.00 UAH з ПДВ /
7 599 950.00 UAH з ПДВ
7 599 950.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ТОВ Гермес Форт
Оскарження: 20.12.2021 13:53 - 31.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37556985
-
Контактна особа:
Зуєв Олександр Вікторович +380954601864 hf37@ukr.net
-
Адреса:
74300, Україна, Херсонська область, Берислав, Вул.Свердлова,7
Оскарження: 20.12.2021 13:53 - 31.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
9 058 800.00 UAH з ПДВ /
7 600 000.00 UAH з ПДВ
7 600 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
69
Скарги
0
ТОВ "ОНИКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32179432
-
Контактна особа:
Віктор Рубець +380507530046 onixx2010@ukr.net
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, ЧАПЛИНСЬКЕ ШОСЕ , будинок 4
Початкова пропозиція
8 204 100.00 UAH з ПДВ /
7 623 000.00 UAH з ПДВ
7 623 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
06.12.2021 10:26
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "КРЕЙН ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829696
-
Контактна особа:
Ситник Ігор Володимирович 380442812312 craneenergy.siv@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34, кімната 413
Початкова пропозиція
9 075 000.00 UAH з ПДВ /
7 797 225.00 UAH з ПДВ
7 797 225.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
06.12.2021 11:37
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
f6edb78465264d2f899f42531ac325e8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-03-012119-a-b1
Постачальник:
ТОВ Гермес Форт
×
-
Код ЄДРПОУ:
37556985
-
Контактна особа:
Зуєв Олександр Вікторович +380954601864 hf37@ukr.net
-
Адреса:
74300, Україна, Херсонська область, Берислав, Вул.Свердлова,7
Сума договору:
7 600 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 600 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації