• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Бензин А-92, Бензин А-95, Дизельне паливо (Gasoline A-92, Gasoline A-95, Diesel fuel)

Оголошено тендер

9 075 000.00 UAH
Номер: 32f1f68d4ca04ce6be8b1b27c807f62d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-03-011702-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Очікувана вартість: 9 075 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-92, Бензин А-95, Дизельне паливо (Gasoline A-92, Gasoline A-95, Diesel fuel)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.11.2021 14:51
Дата модифікації: 03.11.2021 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-92(Gasoline A-92 ). Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: код ДК 021:2015 09132000-3 Бензин
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 120000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Бензин А-95(Gasoline A-95) Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: код ДК 021:2015 09132000-3 Бензин
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Дизельне паливо(Diesel fuel) Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: код ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 150000 літр
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума9 075 000.00 UAH