-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, Бензин А-95, Дизельне паливо (Gasoline A-92, Gasoline A-95, Diesel fuel)
Тендер Prozorro UA-2021-11-03-012119-a
Інформація про технічні, якісні та інщі характеристики предмета закупівлі: зазначена у вимогах до предмета закупівлі.
Торги відмінено
9 075 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 45 375.00 UAH
Період оскарження:
03.11.2021 15:11 - 02.12.2021 00:00
Нічого не знайдено.