• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Виконання робіт по облаштуванню (реконструкції) режимної зони контрольного пункту в’їзду-виїзду «Новотроїцьке»

КЕКВ:3210 - Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям). Строк виконання робіт – протягом 30-ти календарних днів з дати укладання договору. місце виконання робіт: Донецька область, Волноваський район, ділянка автомобільної дороги Н-20, КПВВ «Новотроїцьке».

Завершена

15 110 278.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 75 551.39 UAH
Номер: fba6144360e44265a422383f9d6d8179
Внутрішній номер закупівлі: 12185119
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-27-005655-c   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ"
Контактна особа: Левіна Ірина Андріївна 380970316234 dp-reintegration-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 15 110 278.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 75 551.39 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 75 551.39 UAH
Період уточнення: 27.10.2021 18:05 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2021 18:05 - 12.11.2021 00:00
Аукціон: 12.11.2021 14:29 - 12.11.2021 14:52
Період кваліфікації: 12.11.2021 14:52 - 15.11.2021 16:16
Період завантаження договору: 15.11.2021 16:16 - 05.12.2021 16:16
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підготовчі роботи. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Навіс. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Фундаменти під модулі-накопичувачі 2 шт. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Фундаменти під генератори. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Вал’єр для собак 8 шт. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Слабкострумові мережі. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Електромонтажні роботи. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Господарсько-питний водопровід. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Господарсько-побутова каналізація. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Благоустрій. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Огорожа. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Оглядова яма. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Дорожні знаки. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компания "ЕЛІТ"

Оскарження: 15.11.2021 16:16 - 26.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 14 999 547.11 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 999 547.11 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2021 16:16
Відповіді на вимоги 11
Документи 72
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "БП-ВІКС"
Початкова пропозиція 15 089 513.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 089 513.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 50
Скарги 0

Контракти

Номер: 457b71525a00474ca42e53d939ea546d
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-27-005655-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компания "ЕЛІТ"
Номер договору: Договір №119/11-21
Сума договору: 7 996 891.89 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 664 076.58 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 26.11.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 119-11-21.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 2-1-3.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 1-1-1.pdf
pdf
Договірна ціна.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 2-1-2.pdf
pdf
локальний кошторис на будівельні роботи 2-1-1.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 2-1-4.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 2-1-5.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 6-1-1.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 4-1-1.pdf
pdf
Зведений кошторисний розрахунок вартості об'єкта будівн...
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 6-2-1.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 6-2-2.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 6-2-3.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 6-1-2.pdf
pdf
Локальний кошторис на будівельні роботи 6-2-4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Вірні договірні ціни до Договору 119-11-21.pdf
pdf
Протокольне рішення УО № 222.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 1 до дог 119-11-21.pdf
pdf
специфікація.pdf
pdf
Зведені кошторисні розрахунки.pdf
pdf
Договірні ціни.pdf
pdf
Локальні кошториси.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s