-
Відкриті торги
-
КЕП
Виконання робіт по облаштуванню (реконструкції) режимної зони контрольного пункту в’їзду-виїзду «Новотроїцьке»
Оголошено тендер
15 110 278.00
UAH
Номер:
e212489c6c89415b8c35274c59404eb3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-27-005333-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43600078
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, м. Київ, пл.Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43600078
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, м. Київ, пл.Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
15 110 278.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання робіт по облаштуванню (реконструкції) режимної зони контрольного пункту в’їзду-виїзду «Новотроїцьке»
Примітки:
місце виконання робіт: Донецька область, Волноваський район, ділянка автомобільної дороги Н-20, КПВВ «Новотроїцьке».
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.10.2021 17:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підготовчі роботи. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Навіс. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Фундаменти під модулі-накопичувачі 2 шт. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Фундаменти під генератори. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Вал’єр для собак 8 шт. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Слабкострумові мережі. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Електромонтажні роботи. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Господарсько-питний водопровід. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Господарсько-побутова каналізація. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Благоустрій. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Огорожа. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Оглядова яма. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Дорожні знаки. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума15 110 278.00 UAH