-
Відкриті торги
-
КЕП
Виконання робіт по облаштуванню (реконструкції) режимної зони контрольного пункту в’їзду-виїзду «Новотроїцьке»
Повний опис викладено в договорі.
7 996 891.89
UAH з ПДВ
Номер:
457b71525a00474ca42e53d939ea546d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-27-005655-c-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43600078
-
Контактна особа:
Левіна Ірина Андріївна 380970316234 dp-reintegration-tender@ukr.net
-
Адреса:
01196, Україна, м. Київ, м. Київ, пл.Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компания "ЕЛІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35456735
-
Контактна особа:
Бочаров Костянтин Володимирович 380954122328,380507565803 datsenkon@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Промислова зона, будинок 69/5
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
Повний опис викладено в договорі.
Номер договору:
Договір №119/11-21
Дата підписання:
26.11.2021 10:00
Період дії договору:
26.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
7 996 891.89 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 332 815.31 UAH)
Оплачено:
7 996 891.89 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 332 815.31 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підготовчі роботи. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Навіс. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фундаменти під модулі-накопичувачі 2 шт. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
0.5 роботи
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фундаменти під генератори. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вал’єр для собак 8 шт. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Слабкострумові мережі. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Електромонтажні роботи. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Господарсько-питний водопровід. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Господарсько-побутова каналізація. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Благоустрій. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Огорожа. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оглядова яма. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дорожні знаки. Код робіт, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 45454100-5 «Відновлювальні роботи»
Кількість
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b9a55e76793844c599cd149b78189a9a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Встановлено, що під час оприлюднення Договірної ціни по договору №119/11-21 від 26.11.2021 оголошення про проведення закупівлі за ідентифікатором UA-2021-10-27-005655-c за предметом закупівлі Виконання робіт по облаштуванню (реконструкції) режимної зони контрольного пункту в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» було допущено технічну (механічну помилку) а саме оприлюднено договірні ціни з допущенням технічних помилок.
Таким чином оприлюднена договірна ціна до договору № 199/11-21 від 26.11.2021 року є недійсною.
З метою виправлення технічних (механічних) помилок, мають бути оприлюднені договірні ціни по кожній позиції зі специфікації до договору № 199/11-21 від 26.11.2021 року.
Вважати вірним заново оприлюднені договірні ціни без технічних (механічних помилок)
Номер додаткової угоди:
Договірні ціни Додаток № 2 до договору
Дата внесення змін до договору:
29.11.2021 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
c05beafe2a684eb4a4c296cdbcd26a18
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене сторонами зменшення вартості договору відповідно до фактичного обсягу виконаних робіт та відображення відповідних змін у документах.
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 11:00
Статус:
Опубліковано