-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виконання робіт по облаштуванню (реконструкції) режимної зони контрольного пункту в’їзду-виїзду «Новотроїцьке»
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-005655-c
КЕКВ:3210 - Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям). Строк виконання робіт – протягом 30-ти календарних днів з дати укладання договору. місце виконання робіт: Донецька область, Волноваський район, ділянка автомобільної дороги Н-20, КПВВ «Новотроїцьке».
Завершена
15 110 278.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 75 551.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 75 551.39 UAH
Період уточнення:
27.10.2021 18:05 - 02.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим