-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ПоточноИЙ ремонт приміщень 3-го, 4-го та 6-го поверхів адміністративної будівлі по вул. Арсенальній, 9/11 у м. Києві)
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-002715-c
Завершена
4 637 950.31
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 139 138.50 UAH
мін. крок: 3% або 139 138.50 UAH
Номер:
1314916a32dd4356b3e4e30343ec0c11
Внутрішній номер закупівлі:
12174424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-27-002715-c
Замовник:
Державна регуляторна служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582357
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, Київ, вулиця Арсенальна, будинок 9/11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Стрихар Ігор Анатолійович 380442397643 i.strykhar@drs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 637 950.31 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
139 138.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
139 138.50 UAH
Період уточнення:
27.10.2021 13:24 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2021 13:24 - 12.11.2021 08:00
Аукціон:
15.11.2021 11:06 - 15.11.2021 11:35
Період кваліфікації:
15.11.2021 11:35 - 17.11.2021 16:06
Період завантаження договору:
17.11.2021 16:06 - 07.12.2021 16:06
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник може перерахувати Виконавцю аванс в розмірі 30 % відзагальної вартості договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ПоточноИЙ ремонт приміщень 3-го, 4-го та 6-го поверхів адміністративної будівлі по вул. Арсенальній, 9/11 у м. Києві)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "УНІВЕРСАЛБУД-2000"
Оскарження: 17.11.2021 15:35 - 28.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33636071
-
Контактна особа:
Пачос Віталій Васильович +380987505596 voicee@ukr.net
-
Адреса:
02072, Україна, м. Київ, місто Київ, проспект Миколи Бажана, будинок 16, офіс 16
Оскарження: 17.11.2021 15:35 - 28.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
4 633 901.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 933 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.11.2021 15:35
Відповіді на вимоги
12
Документи
51
Скарги
0
ТОВ "ДА-СТРОЙ"
Оскарження: 17.11.2021 16:06 - 28.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35144656
-
Контактна особа:
Віталій Венгерак +380672315151 ars@bigmir.net
-
Адреса:
07855, Україна, Київська область, село Діброво-Ленінське, ВУЛИЦЯ 1-ГО ТРАВНЯ , будинок 1/1
Оскарження: 17.11.2021 16:06 - 28.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
4 579 085.71 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 233 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.11.2021 16:06
Відповіді на вимоги
12
Документи
77
Скарги
0
ТОВ "БК АТЛАНТ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38986062
-
Контактна особа:
Володимир Лаппа +380987774433 lappaww@gmail.com
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м.Київ, Печерський район ВУЛИЦЯ РИБАЛЬСЬКА будинок 2 офіс 216
Початкова пропозиція
4 637 825.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 637 825.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
c350e0350d5f422abd208e05b0ad77ec
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-27-002715-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ДА-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35144656
-
Контактна особа:
Віталій Венгерак +380672315151 ars@bigmir.net
-
Адреса:
07855, Україна, Київська область, село Діброво-Ленінське, ВУЛИЦЯ 1-ГО ТРАВНЯ , будинок 1/1
Номер договору:
169
Сума договору:
4 233 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 528 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний