• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ПоточноИЙ ремонт приміщень 3-го, 4-го та 6-го поверхів адміністративної будівлі по вул. Арсенальній, 9/11 у м. Києві)

Оголошено тендер

4 637 950.31 UAH
Номер: 74d049ca13be4a0ab84ab5e547ebe853
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-27-001489-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державна регуляторна служба України
Замовник: Державна регуляторна служба України
Очікувана вартість: 4 637 950.31 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ПоточноИЙ ремонт приміщень 3-го, 4-го та 6-го поверхів адміністративної будівлі по вул. Арсенальній, 9/11 у м. Києві)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.10.2021 11:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума4 637 950.00 UAH