-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ПоточноИЙ ремонт приміщень 3-го, 4-го та 6-го поверхів адміністративної будівлі по вул. Арсенальній, 9/11 у м. Києві)
4 233 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
c350e0350d5f422abd208e05b0ad77ec
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-27-002715-c-b1
Замовник:
Державна регуляторна служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582357
-
Контактна особа:
Стрихар Ігор Анатолійович 380442397643 i.strykhar@drs.gov.ua
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, Київ, вулиця Арсенальна, будинок 9/11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ДА-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35144656
-
Контактна особа:
Віталій Венгерак +380672315151 ars@bigmir.net
-
Адреса:
07855, Україна, Київська область, село Діброво-Ленінське, ВУЛИЦЯ 1-ГО ТРАВНЯ , будинок 1/1
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
169
Дата підписання:
29.11.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
4 233 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 705 650.00 UAH)
Оплачено:
3 708 839.63 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 618 139.94 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ПоточноИЙ ремонт приміщень 3-го, 4-го та 6-го поверхів адміністративної будівлі по вул. Арсенальній, 9/11 у м. Києві)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2021