-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ПоточноИЙ ремонт приміщень 3-го, 4-го та 6-го поверхів адміністративної будівлі по вул. Арсенальній, 9/11 у м. Києві)
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-002715-c
Завершена
4 637 950.31
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 139 138.50 UAH
мін. крок: 3% або 139 138.50 UAH
Період уточнення:
27.10.2021 13:24 - 02.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим