-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Тендер Prozorro UA-2021-10-21-002349-c
оголошується повторно
Завершена
332 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 660.00 UAH
Номер:
35da8a12d2e24a61a254d337a79306c8
Внутрішній номер закупівлі:
12075387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-21-002349-c
Замовник:
КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328362
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Проектна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Увіна Тамара Вагіфівна +380312661027 ksep2010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
332 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 660.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 960.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2021 15:46 - 27.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2021 15:46 - 06.11.2021 16:00
Аукціон:
08.11.2021 14:36 - 08.11.2021 14:59
Період кваліфікації:
08.11.2021 14:59 - 11.11.2021 09:58
Період завантаження договору:
11.11.2021 09:58 - 01.12.2021 09:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок Замовником за Товар здійснюється у національній валюті України шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на банківський рахунок Постачальника відповідно виставленого Постачальником рахунку-фактури у термін, що не перевищує 60 (шістдесят) банківських днів від дня отримання Товару Замовником і переходу до нього права власності на Товар.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Кількість
140 тонни
Період постачання
до 30.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
Оскарження: 11.11.2021 09:58 - 22.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224698
-
Контактна особа:
Ігор Зюбрик +380985070387 zio1974@meta.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ Є.КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 99, квартира 2
Оскарження: 11.11.2021 09:58 - 22.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
325 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2021 09:58
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИП І КО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40227262
-
Контактна особа:
П'ятков Петро 380685100883 SALE.KIPIKO@GMAIL.COM http://salt-opt.com.ua
-
Адреса:
01011 , Україна, Київська область, Київ, вулиця Рибальська, будинок 2
Початкова пропозиція
327 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
b51f8a64a36940d584134d5e3b553d35
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-21-002349-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224698
-
Контактна особа:
Ігор Зюбрик +380985070387 zio1974@meta.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ Є.КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 99, квартира 2
Номер договору:
1
Сума договору:
324 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
270 083.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.11.2021 00:00 - 30.12.2021 23:59
Дата підписання:
25.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний