-
Відкриті торги
-
КЕП
Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
324 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
b51f8a64a36940d584134d5e3b553d35
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-21-002349-c-c1
Замовник:
КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328362
-
Контактна особа:
Увіна Тамара Вагіфівна +380312661027 ksep2010@ukr.net
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Проектна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224698
-
Контактна особа:
Ігор Зюбрик +380985070387 zio1974@meta.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ Є.КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 99, квартира 2
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
25.11.2021 00:00
Період дії договору:
25.11.2021 00:00 - 30.12.2021 23:59
Сума договору:
324 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 016.67 UAH)
Оплачено:
324 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 016.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
140 тонни
Період постачання
до 30.12.2021