-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Тендер Prozorro UA-2021-10-21-002349-c
оголошується повторно
Завершена
332 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 660.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2021 15:46 - 27.10.2021 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим