• Відкриті торги
  • КЕП

Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)

Оголошено тендер

332 000.00 UAH
Номер: 373600d478e64f70850c08b7b4561f51
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-21-003245-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
Замовник: КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 332 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Примітки: Публікується повторно
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Дата опублікування: 21.10.2021 13:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Кількість 140 тонни
Період постачання до 30.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума332 000.00 UAH