-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля за ДК 021:2015:79210000-9 «Бухгалтерські та аудиторські послуги» (Послуги з розробки облікової політики Державного підприємства «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» відповідно до законодавства України, національних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності )
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-015133-c
Завершена
222 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 220.00 UAH
Номер:
13c97fb7f61e43379c0d4ce2f41346fb
Внутрішній номер закупівлі:
12031706
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-19-015133-c
Замовник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полівчук Володимир Володимирович 380631492871 v.polivchuk@uatv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
222 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 220.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2021 16:55 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2021 16:55 - 04.11.2021 10:00
Аукціон:
05.11.2021 11:50 - 05.11.2021 12:31
Період кваліфікації:
05.11.2021 12:31 - 26.11.2021 19:02
Період завантаження договору:
26.11.2021 19:02 - 16.12.2021 19:02
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на рахунок Виконавця, зазначений у цьому Договорі, на підставі підписаних Сторонами Актів наданих Послуг протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дня їх підписання
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля за ДК 021:2015:79210000-9 «Бухгалтерські та аудиторські послуги» (Послуги з розробки облікової політики Державного підприємства «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» відповідно до законодавства України, національних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності )
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ "САНТА ФЕ ЕССОШІЕЙТС УКРАЇНА"
Оскарження: 26.11.2021 18:54 - 07.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38308153
-
Контактна особа:
Гаман Тарас 380967013296 tender@bpa.com.ua
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 41, офіс 305
Оскарження: 26.11.2021 18:54 - 07.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
162 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
125 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.11.2021 18:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН"
Оскарження: 26.11.2021 19:02 - 07.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23731031
-
Контактна особа:
Валерій Бондар 380442913010 OFFICE@HLB.COM.UA http://www.hlb.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01011, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГУСОВСЬКОГО, будинок 11/11, офіс 3
Оскарження: 26.11.2021 19:02 - 07.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
160 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
152 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2021 19:02
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "АГЕНТСТВО АУДИТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43412184
-
Контактна особа:
Тетяна Самборська +380662960930 agencyofaudit@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 71
Початкова пропозиція
197 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "КРЕСТОН УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22022137
-
Контактна особа:
Andrey Popov +380443449107 popov@kreston.ua
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Антоновича, будинок 172
Початкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма "Капітал груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33236268
-
Контактна особа:
Супрович Наталія 380445282655 AUDIT.CAPITAL@GMAIL.COM http://www.af-capitalgroup.com
-
Адреса:
Україна, вул. Антоновича. 172 а, офіс 818, м. Київ, 03150
Початкова пропозиція
220 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
f84df11cf8654b6884579b3f619b419f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-015133-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23731031
-
Контактна особа:
Валерій Бондар 380442913010 OFFICE@HLB.COM.UA http://www.hlb.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01011, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГУСОВСЬКОГО, будинок 11/11, офіс 3
Номер договору:
№3410/1412/21
Сума договору:
152 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
126 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний