-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівляп послуги з розробки облікової політики Державного підприємства «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» відповідно до законодавства України, національних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності
Оголошено тендер
222 000.00
UAH
Номер:
bf7d6727b69948158c8163feaeb9cc40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-19-005122-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
222 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівляп послуги з розробки облікової політики Державного підприємства «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» відповідно до законодавства України, національних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.10.2021 16:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума222 000.00 UAH