-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля за ДК 021:2015:79210000-9 «Бухгалтерські та аудиторські послуги» (Послуги з розробки облікової політики Державного підприємства «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» відповідно до законодавства України, національних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності )
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-015133-c
Завершена
222 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 220.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2021 16:55 - 25.10.2021 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим