• Відкриті торги
  • КЕП

Закупівля за ДК 021:2015:79210000-9 «Бухгалтерські та аудиторські послуги» (Послуги з розробки облікової політики Державного підприємства «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» відповідно до законодавства України, національних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності )

152 100.00 UAH з ПДВ
Номер: f84df11cf8654b6884579b3f619b419f
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-19-015133-c-a1
Замовник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН"
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: №3410/1412/21
Дата підписання: 14.12.2021 00:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 152 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 350.00 UAH)
Оплачено: 152 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 350.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля за ДК 021:2015:79210000-9 «Бухгалтерські та аудиторські послуги» (Послуги з розробки облікової політики Державного підприємства «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» відповідно до законодавства України, національних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності )
Код ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації