-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля марки Г 0-100 - 09110000-3 — тверде паливо (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-008235-c
Завершена
264 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 640.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 640.00 UAH
Номер:
2e3623f58d8d4366a7549f63ae8bb5da
Внутрішній номер закупівлі:
12022323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-19-008235-c
Замовник:
ДНЗ "Білицький професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543070
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, м. Білицьке вул. Харківська , буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Горенко +380999658099 belickoe-licey@ukr.net http://blc-licey.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 640.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2021 13:33 - 26.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2021 13:33 - 05.11.2021 19:00
Аукціон:
08.11.2021 11:26 - 08.11.2021 11:55
Період кваліфікації:
08.11.2021 11:55 - 18.11.2021 12:25
Період завантаження договору:
18.11.2021 12:25 - 08.12.2021 12:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за товар здійснюються на умовах можливої відстрочки платежу протягом 30 банківських днів з дня поставки (передачі) товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки Г 0-100
Кількість
75 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85043, Україна, Донецька область, м.Добропілля, м.Білицьке, вулиця Харківська, буд.22
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАВРІЙСЬКИЙ АЛЬЯНС"
Оскарження: 18.11.2021 12:15 - 29.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35536333
-
Контактна особа:
Кравченко Артем Вікторович 380954910050 Npogongri@gmail.com
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 14, офіс 12
Оскарження: 18.11.2021 12:15 - 29.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
253 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
191 175.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.11.2021 12:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
Оскарження: 18.11.2021 12:22 - 29.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakovks1000@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Оскарження: 18.11.2021 12:22 - 29.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
264 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
191 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.11.2021 12:22
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
Оскарження: 18.11.2021 12:25 - 29.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Оскарження: 18.11.2021 12:25 - 29.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
262 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2021 12:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ca5781057014f7b83452fbd1323f9f2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-008235-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Номер договору:
31
Сума договору:
262 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.11.2021 11:00
Статус:
Виконаний