-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля марки Г 0-100
Оголошено тендер
264 000.00
UAH
Номер:
0d5d3d77817d48c990db9253ff5dec4e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-19-000177-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДНЗ "Білицький професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543070
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, м. Білицьке вул. Харківська , буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДНЗ "Білицький професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543070
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, м. Білицьке вул. Харківська , буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
вугілля марки Г 0-100
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
19.10.2021 08:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума264 000.00 UAH