-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля марки Г 0-100 - 09110000-3 — тверде паливо (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-008235-c
Завершена
264 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 640.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 640.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2021 13:33 - 26.10.2021 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим