-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля марки Г 0-100 - 09110000-3 — тверде паливо (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
262 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3ca5781057014f7b83452fbd1323f9f2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-008235-c-a1
Замовник:
ДНЗ "Білицький професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543070
-
Контактна особа:
Ірина Горенко +380999658099 belickoe-licey@ukr.net http://blc-licey.org.ua
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, м. Білицьке, м. Білицьке вул. Харківська , буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
31
Дата підписання:
29.11.2021 11:00
Період дії договору:
29.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
262 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
262 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки Г 0-100
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
75 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85043, Україна, Донецька область, м.Добропілля, м.Білицьке, вулиця Харківська, буд.22
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
960c3c5a778d4981a45a80d927786b0e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару - вугілля камяного до 10 відсотків без збільшення вартості (суми) Договору.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.12.2021 11:00
Статус:
Опубліковано