-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2021-10-12-008388-b
Послуги з прибирання приміщення Олександрійського міськрайонного центру зайнятості та прибудинкової території
Завершена
454 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 272.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 272.25 UAH
Номер:
1837459d894843a0847fff1bacd2f4ee
Внутрішній номер закупівлі:
11953678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-12-008388-b
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горшельов Сергій Олександрович 0523576435 1108@rcz.kocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
454 450.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 272.25 UAH
Період уточнення:
12.10.2021 14:37 - 18.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2021 14:37 - 28.10.2021 00:00
Аукціон:
28.10.2021 14:52 - 28.10.2021 16:03
Період кваліфікації:
28.10.2021 16:03 - 01.11.2021 13:18
Період завантаження договору:
01.11.2021 13:18 - 21.11.2021 13:18
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписБезготівковій формі, щомісячно, протягом 20 банківських днів після підписання Акту та отримання рахунку, при наявності фінансування. У випадку відсутності в зазначеному періоді коштів на розрахунковому рахунку Замовника, оплата здійснюється в міру надходження коштів, виділених під оплату даного зобов’язання. Перебіг строків розрахунків може зупинятися на період дії карантину. У випадку затримки оплати за послуги Замовником як державної установи (відсутність коштів на розрахунковому рахунку) Замовник зобов’язується провести оплату зазначених у Договорі послуг протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня надходження коштів на рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
04.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
28008, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, проспект Соборний 126 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН (РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ,ПРОФСПІЛКИ) "ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ"
Оскарження: 01.11.2021 13:18 - 12.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38095235
-
Контактна особа:
Тетяна Дмитрівна Анашкіна +380991903690 pogeoab@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПЕРСПЕКТИВНА, буд. 55, кімн. 340
Оскарження: 01.11.2021 13:18 - 12.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
296 324.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 039.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2021 13:18
Відповіді на вимоги
10
Документи
73
Скарги
0
ФОП " Спірідонов Едуард Борисович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2506704557
-
Контактна особа:
Едуард Спірідонов +380679900955 cpiridonov@ukr.net
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, ВУЛ.ЧЕРНЯХОВСЬКОГО, будинок 23, квартира 1
Початкова пропозиція
333 222.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ФОП Поляруш Кіріл Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2937406713
-
Контактна особа:
Поляруш Кіріл 380979562328 fop_poliarush@ukr.net
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Гнівань, вулиця Соборна, будинок 31
Початкова пропозиція
349 104.09 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ІНПЛЕЙС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38441213
-
Контактна особа:
Володимир Калініченко +380673248961 tender.gov@iws.ua
-
Адреса:
03146, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, кімната 230
Початкова пропозиція
359 645.99 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ДЕНІКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40091554
-
Контактна особа:
Едуард Акімов +380668124607 tovdenikom@ukr.net
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 32, офіс 212
Початкова пропозиція
388 680.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 691.09 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
62
Скарги
0
ФОП "ЛАВСЬКА ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2834908809
-
Контактна особа:
Оксана Лавська +380985607397 lvsk.ua.tender@gmail.com
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ СІЧЕСЛАВСЬКА будинок 46 квартира 89
Початкова пропозиція
454 082.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ФОП "САМЧУК ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3197417111
-
Контактна особа:
Ольга - +380637260150 savaclinerolga@gmail.com
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 14, квартира 39
Початкова пропозиція
414 895.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
ФОП ДУБІНА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2875809872
-
Контактна особа:
Сергій +380957842479 kc2004@i.ua
-
Адреса:
92202, Україна, Луганська область, Білокуракине, Центральна, 94
Початкова пропозиція
392 959.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРС-О"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40067720
-
Контактна особа:
Тарнава Любов +380931280361 MarsO.Lviv@gmail.com
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЗУБРІВСЬКА 36
Початкова пропозиція
419 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ЧИСТИЙ ЄЛИЗАВЕТГРАД ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
×
-
Код ЄДРПОУ:
38693160
-
Контактна особа:
Анашкіна Ольга Володимирівна +380502523129 olga.anashkina77@gmail.com
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, Кропивницкий, Глинки
Початкова пропозиція
399 163.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 163.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
661ecb581d9c4b7783c7b2552e00b5ed
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-12-008388-b-b1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН (РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ,ПРОФСПІЛКИ) "ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38095235
-
Контактна особа:
Тетяна Дмитрівна Анашкіна +380991903690 pogeoab@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПЕРСПЕКТИВНА, буд. 55, кімн. 340
Номер договору:
104
Сума договору:
200 039.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 699.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
12.11.2021 11:07
Статус:
Розірваний