-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання
Оголошено тендер
454 450.00
UAH
Номер:
a5979f61031b4425b1273b653832607d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-12-010224-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
454 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання
Примітки:
Послуги з прибирання приміщення Олександрійського міськрайонного центру зайнятості та прибудинкової території
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.10.2021 14:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума454 450.00 UAH