-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2021-10-12-008388-b
Послуги з прибирання приміщення Олександрійського міськрайонного центру зайнятості та прибудинкової території
Завершена
454 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 272.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 272.25 UAH
Період уточнення:
12.10.2021 14:37 - 18.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим