• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з прибирання

200 039.00 UAH з ПДВ
Номер: 661ecb581d9c4b7783c7b2552e00b5ed
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-12-008388-b-b1
Замовник: Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
Постачальник: ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН (РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ,ПРОФСПІЛКИ) "ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ"
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору: 104
Дата підписання: 12.11.2021 11:07
Період дії договору: 04.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 200 039.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 339.83 UAH)
Причини розірвання договору: Лист директора "ПОГЕОАБ" про неможливістю виконнання своїх зобовязань та розірвати договір з 29.12.2021 року

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання 04.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 28008, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, проспект Соборний 126 А На карті