-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 - 32320000-2 «ТЕЛЕВІЗІЙНЕ Й АУДІОВІЗУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ» (ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ФОРМУВАННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ)»
Тендер Prozorro UA-2021-10-10-000035-c
Завершена
2 440 970.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 205.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 205.00 UAH
Номер:
228571bede2947c9a5c641ef5c0460f3
Внутрішній номер закупівлі:
11916138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-10-000035-c
Замовник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дьяконова Олеся Олександрівна 380937999191 olesa@3g.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 440 970.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 205.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2021 13:07 - 16.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2021 13:07 - 26.10.2021 00:00
Аукціон:
26.10.2021 14:56 - 26.10.2021 15:20
Період кваліфікації:
26.10.2021 15:20 - 29.10.2021 10:25
Період завантаження договору:
29.10.2021 10:25 - 18.11.2021 10:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«КОД ДК 021:2015 - 32320000-2 «ТЕЛЕВІЗІЙНЕ Й АУДІОВІЗУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ» (ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ФОРМУВАННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ)»
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 25.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
Оскарження: 29.10.2021 10:25 - 08.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Оскарження: 29.10.2021 10:25 - 08.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
2 435 568.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 421 948.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2021 10:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Початкова пропозиція
2 439 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 422 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b1985ca4abc405083e553d938a9ac2d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-10-000035-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Номер договору:
117
Сума договору:
2 421 948.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 018 290.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.11.2021 09:00
Статус:
Виконаний