-
Відкриті торги
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 - 32320000-2 «ТЕЛЕВІЗІЙНЕ Й АУДІОВІЗУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ» (ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ФОРМУВАННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ)»
2 421 948.00
UAH з ПДВ
Номер:
4b1985ca4abc405083e553d938a9ac2d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-10-000035-c-a1
Замовник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Контактна особа:
Дьяконова Олеся Олександрівна 380937999191 olesa@3g.ua
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
117
Дата підписання:
09.11.2021 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 421 948.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 403 658.00 UAH)
Оплачено:
2 421 948.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 403 658.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«КОД ДК 021:2015 - 32320000-2 «ТЕЛЕВІЗІЙНЕ Й АУДІОВІЗУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ» (ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ФОРМУВАННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ)»
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 25.12.2021
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
556e31d4e7c24ac9b10b8db58219156e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
договір "117 від 09.11.2021 скан копія
Номер додаткової угоди:
117
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
3f00ddeca71649b8b8dc6dd22aa41665
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
договір та додатки
Номер додаткової угоди:
117
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 16:00
Статус:
Опубліковано