-
Відкриті торги
-
КЕП
ТЕЛЕВІЗІЙНЕ Й АУДІОВІЗУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ» (ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ФОРМУВАННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ)
Оголошено тендер
2 440 970.00
UAH
Номер:
3bc5c98ac02d4acfae330cd276c9f452
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-10-000025-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 440 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ТЕЛЕВІЗІЙНЕ Й АУДІОВІЗУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ» (ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ФОРМУВАННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.10.2021 12:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис90 % ФІНАНСУВАННЯ відповідно до постанови КМУ від 12.02.2020 № 100 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» (зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 №441)
Сума2 196 873.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис10% СПІВФІНАНСУВАННЯ відповідно до постанови КМУ від 12.02.2020 № 100 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» (зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 №441)
Сума244 097.00 UAH