-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 - 32320000-2 «ТЕЛЕВІЗІЙНЕ Й АУДІОВІЗУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ» (ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ФОРМУВАННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ)»
Тендер Prozorro UA-2021-10-10-000035-c
Завершена
2 440 970.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 205.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 205.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2021 13:07 - 16.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим