-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-011782-b
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються державною (українською) мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Тендерна пропозиція учасника та всі документи, що мають відношення до неї, повинні бути складені українською мовою. Документи, видані учаснику іншими організаціями (підприємствами, установами), обов’язково повинні мати переклад на державну мову. У разі якщо в складі тендерної пропозиції учасника надається копія документа іноземною мовою, учасник повинен надати переклад на державну мову зроблений бюро перекладів українською мовою або з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками – нерезидентами України подаються державною мовою країни нерезидента, при цьому повинні мати завірений бюро перекладів переклад українською мовою або з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе Учасник. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту.
мін. крок: 1% або 321 550.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
05457253
-
Додаткова контактна особа:
Хандій Віталій +380503679729 khandiy@ukr.net
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ШОСЕ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
43767684
-
Контактна особа:
Кудрицька Жанна Володимирівна +380964355652 tradeelectro.group@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, 04050, місто Київ, вул.Січових Стрільців, будинок 77
Оскарження: 30.11.2021 17:08 - 11.12.2021 00:00
25 990 000.00 UAH з ПДВ
-
Код ЄДРПОУ:
43452850
-
Контактна особа:
Василь +380985800885 budenergytrade@gmail.com
-
Адреса:
04123, Україна, м. Київ, Київ, Світлицького буд. 35 оф.108
27 342 060.00 UAH з ПДВ
-
Код ЄДРПОУ:
40113001
-
Контактна особа:
Кательницький Ігор Олегович 380681012545 ik@artlex.energy
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, місто Київ, вул.Велика Житомирська, будинок 33
27 551 341.39 UAH з ПДВ
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
43767684
-
Контактна особа:
Кудрицька Жанна Володимирівна +380964355652 tradeelectro.group@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, 04050, місто Київ, вул.Січових Стрільців, будинок 77