• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

32 155 000.00 UAH
Номер: 8cb6a726247b4b81b38644781a56932d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-08-011099-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління"
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління"
Очікувана вартість: 32 155 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 08.10.2021 16:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума32 155 000.00 UAH