• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Електрична енергія

25 990 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4805b203cc7b469996b7416dfaae5359
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-08-011782-b-c1
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДЕЛЕКТРО ГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: 1-ТЕГ
Дата підписання: 16.12.2021 08:27
Період дії договору: 01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 25 990 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 331 666.66 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 5450000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 93412, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, шосе Будівельників, буд. 27 На карті

Внесені зміни

    Номер: f13adf1cc198425a8a9bf9d0c1eb15bc
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У відповідності до п.7 ч.5 ст.41 розділу VІII Закону України «Про публічні закупівлі» та у зв’язку із збільшенням регульованого тарифу на послуги з розподілу електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 17.12.2021 р. № 2706 ), та регульованого тарифу на послуги з передачі електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 01.12.2021 р. № 2454).
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 10.01.2022 15:55
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Дод. угода 1 від 10.01.22.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: 1e9939cb40dc4f8d96d9fdbd179c2304
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку з коливанням ціни на ринку електричної енергії, відповідно до п.2 ч.5 ст.41розділу VІII Закону України «Про публічні закупівлі»
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 14.01.2022 15:15
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода 2 від 14.01.22.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 66eafd7335694d15ad2cfedf4cf562b6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку з коливанням ціни на ринку електричної енергії, відповідно до п.2 ч.5 ст.41розділу VІII Закону України «Про публічні закупівлі»
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 25.01.2022 09:09
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода 3 від 25.01.22.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: e84b67e16c824b4589b2889583f8478a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку з коливанням ціни на ринку електричної енергії, відповідно до п.2 ч.5 ст.41розділу VІII Закону України «Про публічні закупівлі»
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 09.02.2022 15:55
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода 4 від 09.02.22.pdf
p7s
sign.p7s